Jessica Alba nuk ka nevojë për dublante

Jessica Alba interpreton rolin e një vrasëseje në filmin e saj më të fundit dhe nëpërmjet Instagram-it aktorja ka treguar se nuk ka nevojë për dublante për xhirimin e skenave më të rrezikshme. Së bashku me aktoren e re Hailee Steinfeld, Alba tregoi elasticitet e varur në një litar. Filmi me titull ‘Barely Lethal’ tregon […]

Renis Gjoka: “Ja pse u ndava nga grupi Burn”

Këngëtari rrëfen ndarjen nga grupi “Burn”, bashkëpunimin me Gjergj Kaçinarin surprizën me Sandër Gjokën tek“Kënga Magjike” Ai është një nga këngëtarët e rinj më të spikatur të rrymës rrok. E, kjo jo rastësisht pasi kënga është e trashëguar në genet e tij.  Madje supriza e tij e radhës është një premtim i bërë prej kohësh. […]

Xhensila: “Nuk ishte vetëm humori që më bëri për vete”

Më pëlqen Sinqeriteti dhe çiltërsia e tij. Janë të rrallë besoj njerëzit që i kanë të dyja njëkohësisht E kishe menduar ndonjëherë më parë se do të dashuroje “Gjinin”, katunar e të prapambetur? Unë veç e dashuroja nga ekrani po se do e dashuroja dhe në të vërtetë, s’ma kishte marrë kurrë mendja. Megjithatë më […]

Elsa Lila: “Jeta me Evitën mes Madagaskarit dhe Romës”

Një personazh i jashtëzakonshëm me një rrëfim të jashtëzakonshëm. Emocionet, ëndrrat e dëshirat, frikërat dhe pasiguritë por edhe lumturinë e magjinë që të jep ndjesia e të qenit nënë. Elsa Lila tregon për veten dhe vajzën e saj Evita me një emocion të papërshkrueshëm. Ashtu si vetëm një shpirt i rrallë artisti mund ta bëjë.   Ka kaluar […]

Chris Martin: “Ja çfarë vlerësoj vërtet në jetë”

Lideri i grupit Coldplay, Chris Martin, është një nga këngëtarët i cili me muzikën e tij ka sjellë këngët më të bukura alternative. Shpesh solo por dhe në bashkëpunim ai është nominuar me çmime Platinium dhe Grammy. Jeta e tij personale, mendimet mbi muzikën e vërtetë, si dhe dashuria me aktoren Gwyneth Paltrow     […]

Enxhi & Stresi: “Urreheshim për t’u dashuruar çmendurisht”

Ajo është Enxhi Kamenica e njohur nga BigBrotheri për lojën e saj që bëri për vete publikun me ekzibicionet, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj . Ai quhet Arkimed Lushaj por fansat e muzikës hip hop e njohin me emrin Stresi. Dy natyra energjike, dy karaktere antikonformistë që u lidhën nga ndjenja e dashurisë e cila […]

Jay Z: “Ju tregoj për tre dashuritë e mia”

Është këngëtari më i suksesshëm e milarder falë hip hopit. Ka arritur të krijojë biznes me hitet dhe krijimet e tij të mrekullueshme. Jay Z është 43 vjeçari i cili nuk do të hiqte dorë nga muzika sepse është pasioni që e ka bërë të dashurojë artin dhe jetën. Por nëse bëhet fjalë për familjen ai do të bënte […]

Kim Kardashian: “Më pëlqejnë meshkujt me humor”

Ajo është femra që meshkujt mbeten pa fjalë. Kim Kardashian është modelja 32 vjeçare e cila është bërë e famshme nga shoqëria me Paris Hilton si dhe butikët e saj të shpërndara në Amerikë. Por si u bë vërtet e famshme ajo? Dashuritë, dhe jeta sociale e yllit amerikan Kimberly Kardashian është një personalitet shoqëror në Los Angeles, […]

Next Page »